جاوه رواني توم

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بخير بي جاوه رواني توم

به خيربى ئه ى ئه ندامى خوشه ويستى ساتيكى خوش به بيته سه ر له م سايته بة جكوله
بابيكةوة لةم زينةدا تروسكةى هيوابين بو يةك بزين بويةك بمرين هةلكرى ئالاى وةفابين ئةوسا زيان بةهشتيكة من و تو تيايدا ساوابين لةئاميزى يةكتريدا تا دنيا مابيت بير نابين
سلاويكى تايبت بو ئه ندامانى خوشه ويست

2 مشترك

نامه‌یه‌ک بۆ گولم

هه ميشه جاوه روانم
    عضو شغول
    عضو شغول

نامه‌یه‌ک بۆ گولم Empty نامه‌یه‌ک بۆ گولم

مُساهمة  هه ميشه جاوه روانم الثلاثاء مايو 31, 2011 5:43 pm

لیم ببوره‌ که‌ ناتوانم نازانم به‌ج شیوه‌یه‌ک جه‌ند ووشه‌یه‌کت بۆ ده‌ربرم به‌لام دیسان له‌ ئاسمانی ئومیدم جه‌ند

ئه‌ستیره‌ ووشه‌یه‌ک وه‌ک ساده‌ییم پۆ سه‌ر کاخه‌زیکی سپی داجرژاند تۆش به‌تاڤگه‌ی زه‌ینت له‌ ئاویان هه‌لشه‌و بۆ

به‌ر خۆری دلنیایت له‌ به‌ر به‌رۆجکه‌ی بئ خه‌می هه‌لیان خه‌. ماده‌م من بمه‌وئ له‌ سه‌ر جه‌رپای ژیانی تۆ خۆم له‌گه‌ز

ده‌م دل گران نابم تا ئه‌رخه‌یان بوونت نه‌ هیلی بووه‌ژنیموو له‌ خه‌و رابجم به‌ریزم تۆ ده‌لی ئیمه‌ له‌ ئاستی یه‌کتر نین

پیم سه‌یره‌ تۆ به‌م هه‌موو گه‌وره‌یته‌وه‌ ئه‌م ووشه‌ ساده‌یه‌م به‌رووداده‌یی؟!! به‌لام ته‌نها له‌به‌ر ئه‌وه‌ی تۆ واده‌لیی

ده‌لیم راسته‌ جونکه‌ من ده‌مه‌وئ له‌ ده‌روه‌ی قوتابخانه‌ش له‌ ژیر به‌روه‌ده‌ی تۆ دابم له‌ سه‌ر ده‌ستی فیری ژیان بم

ئه‌وه‌ بۆ من ئیفتی خاریه‌ نه‌ک له‌نگیم سه‌یره‌ تۆ که‌ ئاوینه‌ی مه‌حریفه‌ی جۆن نازنامه‌یه‌ک ده‌که‌یته‌ پارسه‌نگی

خۆشه‌ویستی که‌ ئه‌ودیوی رۆژگارت بۆ ناخوینیته‌وه‌؟!خۆمن رووباریکی شلاویی بئ سه‌ر جاوه‌ نیم بۆت نه‌خوریمه‌وه‌

خه‌ریبه‌یکی سه‌فه‌ر له‌به‌ر نیم حه‌زه‌کانی تۆش بخه‌مه‌ ناو پوخجه‌که‌م ناسینم پرساری ناوئ مادام خۆم ده‌بینی له‌

سیبه‌رم مه‌ترسئ من که‌ ناتوه‌نم خۆم بخافلینموو دلی خۆم بده‌مه‌وه‌ تکاده‌که‌م تۆش جیتر بئ ده‌نگی مه‌که‌

درووشمی به‌ر هه‌لستیم بم دووینه‌ بۆ ئه‌وه‌ی یان من له‌ ناخی خۆتدا بنو سیته‌وه‌ یان خۆت له‌ناخی مندا ره‌ش

که‌یته‌وه‌.

من ده‌لیم گرنگی ژیان له‌ یه‌کتر تیگه‌یشتنه‌ نه‌ک شیوازی کارکردن له‌ ژیاندا.‌
    رومانسى2012
    رومانسى2012
    به ريوبه رى به شى وينه ى رومانسى مشرف قسم صور رومانسيه
    به ريوبه رى به شى وينه ى رومانسى    مشرف قسم صور رومانسيه

نامه‌یه‌ک بۆ گولم Empty داست خوش

مُساهمة  رومانسى2012 الجمعة يونيو 03, 2011 11:57 pm

ده سته كانت خوش بيت به قوربان

الوقت/التاريخ الآن هو الأحد مايو 12, 2024 3:40 am